5 דברים חשובים בביטוח נסיעות

תוכן עניינים

בכל הזמנת טיסה לחו"ל, הפרמטר החשוב ביותר עליו הכרחי לשים דגש הוא שמירה על הבריאות שלנו באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחול. על אחת כמה וכמה כאשר אנו אנו מצויים מחוץ לגבולות המדינה, ואיננו יודעים מה יילד יום, חשוב מאד לדאוג ולשמור על עצמנו, לדעת שאנחנו מכוסים בכל מקרה שלא יהיה. באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחול מחברת ביטוח המתמחה בכך, אנו מאפשרים לעצמנו לטוס בראש שקט וליהנות באמת מהחופשה שלנו. חברת טראסטי אספה לכם חמישה קריטריונים שיש לתת עליהם דגש כאשר טסים מחוץ לגבולות המדינה.

 

נקודות ראשונות בביטוח נסיעות מצוין: פיתרון לכל בעיה

תחילה, חשוב שתדעו שביטוח נסיעות לחו"ל יעניק לכם מזור בכמה וכמה נושאים. הראשון והעיקרי, עבור טיפולים רפואיים, כמובן. יש כאן דגש חשוב על רכישת ביטוח נסיעות חול מותאם אישית עבור כל לקוח. זאת על מנת שלא יקרה מצב המבוטח עובר פגיעה רפואית כלשהי, והיא איננה מכוסה תחת הביטוח. זהו מקרה קלאסי אשר קורה רבות בתחום הביטוחים, כשמבוטחים בוחרים שלא לרכוש את הביטוח אצל אירגון המתמחה בכך. לכן, חשוב לבצע גם השוואת ביטוח נסיעות לחול.

שנית, רכישת ביטוח נסיעות עבור נזקים, אכן אפשרית להגנה גם היא. כאן מדובר ברכישת ביטוח נסיעות חול עבור נזק כספי שיגרם לכם במהלך החופשה, לדוגמה עקב גניבת כסף או חפצים, כבודה או כל הוצאה כספית אחרת. ככל שתדאגו לבטח את עצמכם, כך תהיו בטוחים ומוגנים גם מנזקים אלו. יש לוודא כי פוליסת הביטוח מכסה זאת, ולבקש גם כיסוי מקיף אודות נזקים בביצוע השוואת ביטוח נסיעות לחול.

במקום השלישי עומד עיקרון נוסף וחשוב והוא הצורך ההכרחי לבצע השוואת ביטוח נסיעות לחול. דעו כי ככל שלא תבצעו השוואה זו, ולא תדאגו לשוחח עם האירגונים המתמחים בהתאמת ביטוחים אישית, בהחלט יכול לקרות מצב בו לא תהיו מכוסים כפי שחשבתם. ביטוחים "סטנדרטיים" לרוב כוללים מידע אודות מה לא נכלל בביטוח, ולא שאלות מקיפות ומותאמות אישית עבור מה שחשוב לכם להגן עליו.

 

עלויות ביטוח נסיעות והדרך להוזילן

בהתקדם אל העובדה הרביעית שתסייע לכם משמעותית ברכישת ביטוח נסיעות לחול, נעלה לדיון פרמטר חשוב במיוחד והוא עלויות הביטוח. ראשית, חשוב לדעת כי אם מדובר בביטוח מותאם אישית אך סטנדרטי, עלותו אינה תעלה לכם יותר מסכום סימלי, לרוב בן מספר שקלים עבור כל יום שהות. מצד שני, אדם שאינו רוכש מבעוד מועד ביטוח נסיעות ולו אף סטנדרטי, מסתכן ב"קנס" בן אלפי שקלים עבור כל מאורע רפואי, ולו הקטן ביותר, במהלך חופשתו.

חמישי ואחרון, ובהחלט חביב הוא פרמטר ההתאמה התקציבית. כאן נדבר על כמה וכמה אלמנטים אשר יכולים להשפיע על עלות ביטוח הנסיעות שלכם. בין היתר יש לשים לב לגורמים כמו סוג הטיול- האם מדובר בטיול תרמילאים או שמא טיול מוזיאונים סטנדרטי ברחבי אירופה?; כמו כן כמובן היקף הביטוח, כפי שפירטנו לעיל. פרמטרים נוספים הם גיל הנוסע- האם ילד, נער או מבוגר, וכן נתונים רפואיים ספציפיים. כך למשל היריון, וכן באיזה חודש מצויה המבוטחת, מחלות רקע ועוד.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

אולם חתונה
5 סיבות מדוע כדאי לסגור אולם חתונות עם חופה ליד הים

תכנון חתונה הוא מאמץ מרגש אך מאתגר. אחת ההחלטות המכריעות שזוגות צריכים לקבל היא בחירת המקום המושלם. אמנם קיימות אפשרויות רבות, אך סגירת אולם חתונות עם חופה ליד הים מציעה חוויה ייחודית ומקסימה. במאמר זה, נבדוק את חמש הסיבות המובילות מדוע כדאי לשקול אפשרות זו ליום המיוחד שלך.

ללמוד אנגלית
המדריך האולטימטיבי: לעזור לילדים ללמוד אנגלית לפני נסיעות בינלאומיות

נסיעה לחו"ל או מעבר למדינה אחרת יכולה להיות הרפתקה מרגשת לילדים. עם זאת, מחסומי שפה יכולים לעתים קרובות להוות אתגר, במיוחד כשמדובר בתקשורת באנגלית. כדי להבטיח מעבר חלק ולשפר את החוויה הכוללת שלהם, חיוני לעזור לילדים לשפר את כישורי האנגלית שלהם לפני שהם יוצאים למסע הבינלאומי שלהם. במדריך האולטימטיבי הזה, נחקור אסטרטגיות ומשאבים יעילים שיסייעו לילדים ללמוד אנגלית.