5 דברים חשובים בביטוח נסיעות

תוכן עניינים

בכל הזמנת טיסה לחו"ל, הפרמטר החשוב ביותר עליו הכרחי לשים דגש הוא שמירה על הבריאות שלנו באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחול. על אחת כמה וכמה כאשר אנו אנו מצויים מחוץ לגבולות המדינה, ואיננו יודעים מה יילד יום, חשוב מאד לדאוג ולשמור על עצמנו, לדעת שאנחנו מכוסים בכל מקרה שלא יהיה. באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחול מחברת ביטוח המתמחה בכך, אנו מאפשרים לעצמנו לטוס בראש שקט וליהנות באמת מהחופשה שלנו. חברת טראסטי אספה לכם חמישה קריטריונים שיש לתת עליהם דגש כאשר טסים מחוץ לגבולות המדינה.

 

נקודות ראשונות בביטוח נסיעות מצוין: פיתרון לכל בעיה

תחילה, חשוב שתדעו שביטוח נסיעות לחו"ל יעניק לכם מזור בכמה וכמה נושאים. הראשון והעיקרי, עבור טיפולים רפואיים, כמובן. יש כאן דגש חשוב על רכישת ביטוח נסיעות חול מותאם אישית עבור כל לקוח. זאת על מנת שלא יקרה מצב המבוטח עובר פגיעה רפואית כלשהי, והיא איננה מכוסה תחת הביטוח. זהו מקרה קלאסי אשר קורה רבות בתחום הביטוחים, כשמבוטחים בוחרים שלא לרכוש את הביטוח אצל אירגון המתמחה בכך. לכן, חשוב לבצע גם השוואת ביטוח נסיעות לחול.

שנית, רכישת ביטוח נסיעות עבור נזקים, אכן אפשרית להגנה גם היא. כאן מדובר ברכישת ביטוח נסיעות חול עבור נזק כספי שיגרם לכם במהלך החופשה, לדוגמה עקב גניבת כסף או חפצים, כבודה או כל הוצאה כספית אחרת. ככל שתדאגו לבטח את עצמכם, כך תהיו בטוחים ומוגנים גם מנזקים אלו. יש לוודא כי פוליסת הביטוח מכסה זאת, ולבקש גם כיסוי מקיף אודות נזקים בביצוע השוואת ביטוח נסיעות לחול.

במקום השלישי עומד עיקרון נוסף וחשוב והוא הצורך ההכרחי לבצע השוואת ביטוח נסיעות לחול. דעו כי ככל שלא תבצעו השוואה זו, ולא תדאגו לשוחח עם האירגונים המתמחים בהתאמת ביטוחים אישית, בהחלט יכול לקרות מצב בו לא תהיו מכוסים כפי שחשבתם. ביטוחים "סטנדרטיים" לרוב כוללים מידע אודות מה לא נכלל בביטוח, ולא שאלות מקיפות ומותאמות אישית עבור מה שחשוב לכם להגן עליו.

 

עלויות ביטוח נסיעות והדרך להוזילן

בהתקדם אל העובדה הרביעית שתסייע לכם משמעותית ברכישת ביטוח נסיעות לחול, נעלה לדיון פרמטר חשוב במיוחד והוא עלויות הביטוח. ראשית, חשוב לדעת כי אם מדובר בביטוח מותאם אישית אך סטנדרטי, עלותו אינה תעלה לכם יותר מסכום סימלי, לרוב בן מספר שקלים עבור כל יום שהות. מצד שני, אדם שאינו רוכש מבעוד מועד ביטוח נסיעות ולו אף סטנדרטי, מסתכן ב"קנס" בן אלפי שקלים עבור כל מאורע רפואי, ולו הקטן ביותר, במהלך חופשתו.

חמישי ואחרון, ובהחלט חביב הוא פרמטר ההתאמה התקציבית. כאן נדבר על כמה וכמה אלמנטים אשר יכולים להשפיע על עלות ביטוח הנסיעות שלכם. בין היתר יש לשים לב לגורמים כמו סוג הטיול- האם מדובר בטיול תרמילאים או שמא טיול מוזיאונים סטנדרטי ברחבי אירופה?; כמו כן כמובן היקף הביטוח, כפי שפירטנו לעיל. פרמטרים נוספים הם גיל הנוסע- האם ילד, נער או מבוגר, וכן נתונים רפואיים ספציפיים. כך למשל היריון, וכן באיזה חודש מצויה המבוטחת, מחלות רקע ועוד.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

סנדל
סנדלים לקיץ 2024: מדריך לבחירת סנדלים איכותיים לילדים ונוער

כאשר קיץ 2024 מתקרב, חיוני לוודא שילדכם מצויד בזוג הסנדלים המושלם. סנדלים איכותיים לא רק נוחים אלא גם מספקים את התמיכה הדרושה לגדילת רגליים. במדריך זה נבדוק כיצד לבחור את הסנדלים הטובים ביותר לילדים ובני נוער, את עלות האפשרויות האיכותיות, ומדוע חשוב לא להתפשר על המחיר בכל הנוגע להנעלה של ילדכם.